- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lubrifianți auto pentru 2022.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lubrifianți auto.
Ulei M10G2K
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:17:06 Până la 30.12.2022 11:17:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Lubrifianți auto.
Ulei M10DM
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:42:48 Până la 30.12.2022 11:42:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lubrifianți auto.
Ulei i-20
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:22:40 Până la 30.12.2022 11:22:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Lubrifianți auto.
Ulei BMGZ Ulei Litol 24
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:33:16 Până la 30.12.2022 11:33:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Lubrifianți auto .
Ulei 10W40 Ulei TAP-15 Ulei HLP-46 Ulei HVLP-32
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:35:49 Până la 30.12.2022 11:35:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:14:00
Denumirea lotului : Lubrifianți auto .
Ulei nigrol Tosol A-40 Dot -4 Lichid parbriz Antifriz G12(rosu)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 11:39:01 Până la 30.12.2022 11:39:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
-anunt_de_participare_28_09_2021.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-documentatia_standard_lubrifiant.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
-duae_ro_0 (3)lubrifiant.doc
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:43:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.10.2021 10:43:00 - 25.10.2021 16:00:00
25.10.2021 16:00:00 - 31.10.2021 18:00:00