- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere (Motorină EURO 5,benzină Premium A 95) pentru anul 2022
Produse petroliere (Motorină EURO 5,benzină Premium A 95) pentru anul 2022
Produse petroliere (Motorină EURO 5,benzină Premium A 95) pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1007609005770
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.10.2021 09:55:33
Ultima modificare
11.10.2021 10:34:09
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Motorină EURO 5
Motorină EURO 5
Statut
Activ
Valoarea estimată
55000 MDL
ID
9bb0bdb8-f6ac-4761-8588-a5ad9b9bbbdd
Pas minim
550
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.10.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Benzină Premium A-95
Benzină Premium A-95
Statut
Activ
Valoarea estimată
360000 MDL
ID
9480684c-0053-4370-8f21-90422f492a98
Pas minim
3600
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.10.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:34:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Motorină EURO 5
55000 MDL
Denumirea lotului : Benzină Premium A-95
360000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
415,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.10.2021 10:34:09 - 16.10.2021 00:00:00
11.10.2021 10:34:09 - 16.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.10.2021 00:00:00 - 27.10.2021 00:00:00
16.10.2021 00:00:00 - 27.10.2021 00:00:00