- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Coliere din inox pentru intervenții rapide pe conductele de alimentare cu apă.
Coliere din inox pentru intervenții rapide pe conductele de alimentare cu apă.
Coliere din inox pentru intervenții rapide pe conductele de alimentare cu apă.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.10.2021 09:49:19
Ultima modificare
11.10.2021 10:14:34
MTender ID
Cod CPV
44167200-0
-
Flanşe şi coliere pentru reparaţii
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 2
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 3
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 4
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 5
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 6
Colier dublu, din inox
Denumirea lotului : LOT 7
Colier dublu, din inox
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : LOT 3
57500 MDL
Denumirea lotului : LOT 2
187000 MDL
Denumirea lotului : LOT 6
80000 MDL
Denumirea lotului : LOT 5
101500 MDL
Denumirea lotului : LOT 7
111000 MDL
Denumirea lotului : LOT 4
208250 MDL
Denumirea lotului : LOT 1
37500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
782,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.10.2021 10:14:34 - 21.10.2021 13:00:00
11.10.2021 10:14:34 - 21.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.10.2021 13:00:00 - 08.11.2021 12:00:00
21.10.2021 13:00:00 - 08.11.2021 12:00:00