- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Crearea infrastructurii necesare pentru creșterea capacității de cooperare polițieneasca transfrontalieră în zona lacului Stânca-Costești.
Achiziționarea serviciilor de proiectare faza Studiu de Fezabilitate și elaborarea documentației tehnice de proiectare pentru obiectivul ”Construcția clădirii de depozitare a bărcii de intervenție pe teritoriul gestionat de SPF Costești al DR NORD”, amplasat în or. Costeşti.
Achiziționarea serviciilor de proiectare faza Studiu de Fezabilitate și elaborarea documentației tehnice de proiectare pentru obiectivul ”Construcția clădirii de depozitare a bărcii de intervenție pe teritoriul gestionat de SPF Costești al DR NORD”, amplasat în or. Costeşti.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.10.2021 11:23:27
Ultima modificare
18.10.2021 17:00:00
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : PRAG Crearea infrastructurii necesare pentru creșterea capacității de cooperare polițieneasca transfrontalieră în zona lacului Stânca-Costești.
Contractarea serviciilor de elaborare a documentației tehnice pentru construcția obiectului de infrastructură, după cum urmează: 1) elaborarea Studiului de fezabilitate în conformitate cu cerințele stabilite în Termenii de Referință; 2) elaborarea Proiectului de execuție a obiectului de infrastructură în baza Studiului de fezabilitate; 3) livrarea Studiului de fezabilitate și Proiectului de execuție în conformitate cu cerințele stabilite în Termenii de Referință și cerințele Beneficiarului.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
104000 MDL
ID
c04cf569-b759-40b5-8c6d-4143c67b7863
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
104,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.10.2021 11:29:58 - 15.10.2021 16:00:00
07.10.2021 11:29:58 - 15.10.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.10.2021 16:00:00 - 18.10.2021 17:00:00
15.10.2021 16:00:00 - 18.10.2021 17:00:00