- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Resurse energetice (cărbune)
Resurse energetice (cărbune)
Resurse energetice (cărbune)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Codul fiscal/IDNO
1007601000883
Adresa
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.10.2021 11:09:28
Ultima modificare
11.10.2021 16:07:55
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Resurse energetice (cărbune)
Cărbune antracit, Marca ACO (25-100 mm)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
199500 MDL
ID
569397d9-fc46-463d-85d7-47bde0db06ef
Pas minim
997.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 14.10.2021 11:53:16 Până la 31.12.2021 12:53:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare cărbune.semnat.pdf
Anunț / invitație de participare
Invitaţie de participare
07.10.2021 11:55:55
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
199,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.10.2021 11:55:55 - 08.10.2021 13:00:00
07.10.2021 11:55:55 - 08.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.10.2021 13:00:00 - 12.10.2021 10:00:00
08.10.2021 13:00:00 - 12.10.2021 10:00:00