- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese și accesorii de schimb pentru tehnica militară și blindată
Piese și accesorii de schimb pentru tehnica militară și blindată
Piese și accesorii de schimb pentru tehnica militară și blindată
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Codul fiscal/IDNO
1008601001474
Adresa
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Visnevschi Alexandru
Telefonul de contact
079706196
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.10.2021 10:55:53
Ultima modificare
07.10.2021 14:29:43
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese și accesorii de schimb pentru tehnica militară și blindată
Piese și accesorii de schimb pentru tehnica militară și blindată
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
103654 MDL
ID
44243245-9c73-4a4b-bd40-ecb2bcef6046
Pas minim
103
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.10.2021 13:37:51 Până la 12.11.2021 14:37:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
103,654.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.10.2021 11:05:06 - 08.10.2021 16:00:42
07.10.2021 11:05:06 - 08.10.2021 16:00:42
Perioada de depunere a ofertelor:
08.10.2021 16:00:42 - 24.10.2021 16:00:52
08.10.2021 16:00:42 - 24.10.2021 16:00:52