- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Curele din cauciuc și fibre sintetice pentru autobuze
Curele din cauciuc și fibre sintetice pentru autobuze
Curele din cauciuc și fibre sintetice pentru autobuze
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.10.2021 10:41:09
Ultima modificare
07.10.2021 10:47:50
MTender ID
Cod CPV
19700000-3
-
Cauciuc şi fibre sintetice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Curele pentru autobuze
Curele pentru autobuze
Statut
Activ
Valoarea estimată
140645 MDL
ID
7bce04a4-444d-426c-b72d-bfb739610085
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.10.2021 10:47:27 Până la 30.12.2021 11:47:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
declaratiebeneficiarul efectiv.doc
-Declarația privind beneficiarul efectiv
Documentaţie de atribuire
07.10.2021 10:47:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Curele pentru autobuze
140645 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
140,645.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.10.2021 10:47:50 - 11.10.2021 17:00:00
07.10.2021 10:47:50 - 11.10.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.10.2021 17:00:00 - 18.10.2021 17:00:00
11.10.2021 17:00:00 - 18.10.2021 17:00:00