- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
_ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
_ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești cu finantarea 2021-2022
_ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești cu finantarea 2021-2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sarata Galbena
Codul fiscal/IDNO
1007601005969
Adresa
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.10.2021 10:26:59
Ultima modificare
11.10.2021 15:23:49
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : _ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
_ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești cu finantarea 2021-2022
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart lucrari.docx
Documentatia standart lucrari
Documentaţie de atribuire
07.10.2021 10:43:52
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : _ Modernizarea infrastructurii stadionului cu acoperire artificială din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
1309130.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,309,130.67
MDL
Perioada clarificărilor:
07.10.2021 10:43:52 - 14.10.2021 09:00:00
07.10.2021 10:43:52 - 14.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.10.2021 09:00:00 - 20.10.2021 09:00:00
14.10.2021 09:00:00 - 20.10.2021 09:00:00