- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Stingătoare conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2021
Stingătoare conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2021
Stingătoare conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Codul fiscal/IDNO
1003600150598
Adresa
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.10.2021 15:21:32
Ultima modificare
11.10.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Stingătoare
Stingătoare La solicitare operatori economici vor prezenta mostre in decurs de doua zile lucratoare.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
15000 MDL
ID
6c19a005-82b0-42a7-8806-469deb504faa
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
15,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.10.2021 15:24:44 - 06.10.2021 16:00:00
04.10.2021 15:24:44 - 06.10.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.10.2021 16:00:00 - 11.10.2021 10:00:00
06.10.2021 16:00:00 - 11.10.2021 10:00:00