- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” ridicarea nivelului landșaftului, curățirea și amenajarea izvoarelor, restabilirea aleii, amenajarea pistei pentru bicicliști, instalarea iluminatului nocturn REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” REPETAT
Lucrări de reparație a accesului din str. Melestiu către Lacul nr.1 din parcul „Valea Trandafirilor” ridicarea nivelului landșaftului, curățirea și amenajarea izvoarelor, restabilirea aleii, amenajarea pistei pentru bicicliști, instalarea iluminatului nocturn REPETAT
Documentele procedurii de achiziție
Caiet de sarcini forme arhitecturale mici și utilaje
Specificații tehnice
04.10.2021 13:22:46
Caiet de sarcini ie demontare
Specificații tehnice
04.10.2021 13:22:46
Caiet de sarcini lucrări de construcții
Specificații tehnice
04.10.2021 13:22:46
Caiet de sarcini str. Melestiu, amenajarea
Specificații tehnice
04.10.2021 13:22:46
Caiet de sarcini, parcul str. Melestiu, teren sportiv
Specificații tehnice
04.10.2021 13:22:46
Proiect de execuție Parcul ,,Valea Trandafirilor”
Mostre/schițe
04.10.2021 13:22:46
18.10.2021 16:23
Răspuns la clarificare: Toată documentația atașată de autoritatea contractantă în sistemul electronic SIA RSAP corespunde tuturor exigențelor și ultimelor modificări și cerințe în domeniul achizițiilor publice.
20.10.2021 14:25
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Transfer la contul autorității contractante! Pretura sectorului Botanica mun. Chișinău, str. Teilor 10, MD-2043 c.f. 1007601009602 IBAN: MD78TRPCDV518410A01865AA TREZMD2X Ministerul Finanțelor - Trezoreria de Stat
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA04.10.2021 13:22:46 - 20.10.2021 16:23:05
20.10.2021 16:23:05 - 31.10.2021 16:23:05