- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
detergenți pentru spălătorie an.2022, repetat
detergenți pentru spălătorie an.2022, repetat
detergenți pentru spălătorie an.2022, repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Bzovîi
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
04.10.2021 09:32:55
Ultima modificare
04.10.2021 09:35:48
MTender ID
Cod CPV
39831200-8
-
Detergenţi
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Detergent lichid puternic alcalin (BASIC)
Detergent lichid puternic alcalin pentru spălarea rufelor indeferent de culoare sau ţesut ce nu afectează ţesăturile. Produs recomandat pentru sistemele automate de dozare. Elimina orice tip de pete indiferent de fibra textila, atat naturale cat si sintetice, fara sa dauneze tesaturilor Eficace indiferent de duritatea apei. *Dozatoare cu programare automată pentru detergenţii utilizaţi BASIC
Statut
Activ
Valoarea estimată
350000 MDL
ID
7199c58d-1d4c-4c29-b51b-d98a9e539637
Pas minim
3500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 01:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Detergent lichid puternic alcalin (BASIC)
350000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
350,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.10.2021 09:35:48 - 09.10.2021 09:00:00
04.10.2021 09:35:48 - 09.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 09:00:00
09.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 09:00:00