- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie
Lucrări de reparaţie a birourilor 45, 46, 47
Lucrări de reparaţie a birourilor 45, 46, 47
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1007601009484
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ruxandra Macari
Telefonul de contact
373 689 32 878
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
01.10.2021 15:33:41
Ultima modificare
01.10.2021 15:53:47
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie
Lucrări de reparaţie a birourilor 45, 46, 47
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie
367606.45 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
367,606.45
MDL
Perioada clarificărilor:
01.10.2021 15:53:47 - 08.10.2021 15:30:00
01.10.2021 15:53:47 - 08.10.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.10.2021 15:30:00 - 15.10.2021 15:30:00
08.10.2021 15:30:00 - 15.10.2021 15:30:00