- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
La acest obiectiv s-a efectuat studiul de prefezabilitate prin care s-a determinat varianta opurtuna de constructie a canalizarii Limitul acestui an pentru obiectiv constituie de aproximativ 375 000 lei
La acest obiectiv s-a efectuat studiul de prefezabilitate prin care s-a determinat varianta opurtuna de constructie a canalizarii Limitul acestui an pentru obiectiv constituie de aproximativ 375 000 lei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IM Directia Constructie Capitale
Codul fiscal/IDNO
1002600047080
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August1989, 100
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.10.2021 14:07:53
Ultima modificare
09.11.2021 12:29:58
MTender ID
Cod CPV
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport cost - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
Achizitionarea serviciilor de proiectare pentru obictivul:”Rețele de canalizare centralizată sec. Botanica în cartierul str. Puhoi, Alexandru Negru-Vodă, Grenoble, Drumul Băcioiului extins pînă la str. Nuferilor și str. Puhoiului””
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
610000 MDL
ID
43f028a3-c6af-439f-9e67-cbc544f5f585
Pas minim
6100
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.11.2021 15:12:21 Până la 30.12.2022 15:12:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_servicii.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
01.10.2021 14:14:01
documentatia_standard_servicii.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
04.10.2021 15:50:36
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
610,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.10.2021 14:14:01 - 11.10.2021 15:00:00
01.10.2021 14:14:01 - 11.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.10.2021 15:00:00 - 21.10.2021 14:00:00
11.10.2021 15:00:00 - 21.10.2021 14:00:00