- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul și accesorii (anul 2021)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1. Calculator tip monobloc
Parametrii minimi solicitaţi: Processor, min- Frecvenţa ≥3.2 GHz, cash L3 4 mb, Core ≥ 2, Threads ≥ 2, Integrated Graphics, Memory, min - 8 Gb DDR4 - 2666MHz; Ports min. 2 x USB 2.0; 2 x USB 3.1 1 microphone/headphone combo; 1 x RJ-45; HDMI, CardReader SSD, min 256 GB, M.2 PCIe NVMe; Sound Card Integrated (on-board); Network Card On-board, 100/1000 Mbits/sec LAN subsystem with RJ-45; Case- AiO; Monitor Min. 23”, response time typical: ≤8 ms., resolution: 1920x1080; Unghi de vizualizare min. 176/176 (CR≥10), Luminozitate min. 250 cd/m2. Keyboard & Mouse- Wireless, USB
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 03:00:00 Până la 30.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.10.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2. Imprimantă
Mfp,marime A4, viteza de imprimare- minimum 18 ppm. (+ 1 cartuș de rezervă ,cu resurs de imprimare min.900 foi)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 03:00:00 Până la 30.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.10.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
Anunt
Documentaţie de atribuire
01.10.2021 11:42:13
04.10.2021 08:21
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Cantitatea este de 6 bucăti.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA01.10.2021 11:42:13 - 04.10.2021 12:00:00
04.10.2021 12:00:00 - 06.10.2021 17:00:00