- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Jaluzele
Jaluzele
Jaluzele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.09.2021 09:01:39
Ultima modificare
30.09.2021 09:07:32
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Jaluzele verticale din stofă
Componența materialelor jaluzelelor verticale este: Fișii de material textil impregnate cu poliuretan aseptic, antistatic și lavabile, care nu sunt toxice, au stabilire dimensională bună și vizibilitate nulă sau mediu. Dimensiunile jaluzelelor 89-90mm lățime Casetă din aluminiu vopsit de culoarea albă Mecanism de comandă redactor (să fie ușor de strâns/acționat) Culorile vor fi coordonate cu beneficiarul Măsurarea, confecționarea, livrarea și instalarea se efectuează de către vânzător
Statut
Activ
Valoarea estimată
30000 MDL
ID
f905d993-2e2a-4d7e-90be-d827cb5ba1b8
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 14.10.2021 09:03:48 Până la 31.12.2021 10:03:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Jaluzele verticale din stofă
30000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
30,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
30.09.2021 09:07:32 - 04.10.2021 09:00:00
30.09.2021 09:07:32 - 04.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 09:00:00
04.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 09:00:00