- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Varvareuca
Codul fiscal/IDNO
1007601009266
Adresa
MD-5040,
MOLDOVA,
s.Vărvăreuca,
Floreşti,
s. Varvareuca
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.09.2021 06:09:59
Ultima modificare
04.10.2021 15:17:42
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a unui sector de stradă dins. Vărvăreuca ( str. M. Eminescu pichetul 6+00 – 7+62 str. Independenţei 78m )
776000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
776,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
30.09.2021 06:39:49 - 07.10.2021 09:00:00
30.09.2021 06:39:49 - 07.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
07.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 10:00:00
07.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 10:00:00