- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Sticlă transparentă pentru ferestre
Sticlă transparentă pentru ferestre
Sticlă transparentă pentru ferestre
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.09.2021 16:42:26
Ultima modificare
03.10.2021 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
14820000-5
-
Sticlă
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Sticlă transparentă pentru ferestre
Sticlă transparentă pentru ferestre
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
19600 MDL
ID
995b8df5-bf44-4397-9cac-8fe5e970c519
Pas minim
98
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 16:53:37 Până la 31.12.2021 17:53:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
19,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
29.09.2021 17:08:54 - 01.10.2021 10:00:00
29.09.2021 17:08:54 - 01.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.10.2021 10:00:00 - 03.10.2021 12:00:00
01.10.2021 10:00:00 - 03.10.2021 12:00:00