- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Gura Camencii
Codul fiscal/IDNO
1007601009314
Adresa
MD 5023,
MOLDOVA,
s.Gura Camencii,
Floreşti,
Gura Camencii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.09.2021 15:39:50
Ultima modificare
29.09.2021 15:46:20
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard 69 din 07.05.2021.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
29.09.2021 15:46:20
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
2499540 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,499,540.00
MDL
Perioada clarificărilor:
29.09.2021 15:46:20 - 13.10.2021 17:00:00
29.09.2021 15:46:20 - 13.10.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.10.2021 17:00:00 - 19.10.2021 23:30:00
13.10.2021 17:00:00 - 19.10.2021 23:30:00