- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.09.2021 15:35:44
Ultima modificare
04.10.2021 15:37:54
MTender ID
Cod CPV
22100000-1
-
Cărţi, broşuri şi pliante tipărite
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
Statut
Activ
Valoarea estimată
111665 MDL
ID
a39e10a1-b2a8-46e0-8992-896527fea17a
Pas minim
1004.99
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.10.2021 15:37:19 Până la 30.12.2021 16:37:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 12.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Уточните, пожалуйста, печать внутреннего блока будет разная как в книжке или все страницы одинаковые?
Спасибо.
30.09.2021 12:12
Răspuns la clarificare: Da, este o carte, interior filele vor fi diferite si este necesar printarea color a tuturor paginilor.
coperta carnetului este laminata ? Daca da, laminare lucioasa sau mata?
01.10.2021 14:40
Răspuns la clarificare: Da, este necesara coperta laminata, dar nu este primorial lucios sau mat.
in carnetul de sarcini - descrierea nu se solicita laminare
in cazul acesta faceti corectari in carnetul de sarcini
toti participantii sa prezinte oferte conforn conditiilor egale
04.10.2021 15:38
Răspuns la clarificare: Actualizat.
Denumirea lotului : Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
111665 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
111,665.00
MDL
Perioada clarificărilor:
28.09.2021 15:38:34 - 06.10.2021 15:37:54
28.09.2021 15:38:34 - 06.10.2021 15:37:54
Perioada de depunere a ofertelor:
06.10.2021 15:37:54 - 11.10.2021 10:30:00
06.10.2021 15:37:54 - 11.10.2021 10:30:00