- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național de Combatere a Hepatitelor virale B, C și D pentru anul 2022 (Peginterferon 180mg)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Peginterferonum alfa-2a 180 mcg, ATC L03AB11. Forma farmaceutica Sol. inj. Mod de administrare s/cutan. Unitatea de masura flacon+seringă. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului). Termenul de livrare: I tranșă – Februarie 2022.
Peginterferonum alfa-2a 180 mcg, ATC L03AB11. Forma farmaceutica Sol. inj. Mod de administrare s/cutan. Unitatea de masura flacon+seringă. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului). Termenul de livrare: I tranșă – Februarie 2022.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 28.02.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Peginterferonum alfa-2a 180 mcg, ATC L03AA04. Forma farmaceutica Sol. inj. in seringa preumpluta. Mod de administrare s/cutan. Unitatea de masura seringa preumpluta. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului). Termenul de livrare: I tranșă – Februarie 2022.
Peginterferonum alfa-2a 180 mcg, ATC L03AA04. Forma farmaceutica Sol. inj. in seringa preumpluta. Mod de administrare s/cutan. Unitatea de masura seringa preumpluta. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului). Termenul de livrare: I tranșă – Februarie 2022.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 28.02.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
Model contract
Specificații tehnice
28.09.2021 09:44:47
Anut participare emnat
Specificații tehnice
28.09.2021 09:59:14
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA28.09.2021 09:44:47 - 12.10.2021 10:00:00
12.10.2021 10:00:00 - 04.11.2021 11:00:00