- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Stivuitor (repetat)
Stivuitor (repetat)
Stivuitor (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.09.2021 08:56:36
Ultima modificare
28.10.2022 11:37:35
MTender ID
Cod CPV
42400000-0
-
Echipamente de ridicare şi de manipulare şi piese ale acestora
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Stivuitor
Stivuitor
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
434000 MDL
ID
2f064dc3-dabf-4db1-af76-b8817bec9344
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
434,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
28.09.2021 10:04:18 - 29.09.2021 10:30:00
28.09.2021 10:04:18 - 29.09.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.09.2021 10:30:00 - 15.10.2021 08:30:00
29.09.2021 10:30:00 - 15.10.2021 08:30:00