- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Spălarea și aprobarea hidraulică a sistemului de încălzire
Spălarea și aprobarea hidraulică a sistemului de încălzire
Spălarea și aprobarea hidraulică a sistemului de încălzire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina Cotruţa
Telefonul de contact
022-24-24-01
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 17:13:22
Ultima modificare
03.10.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Spălarea și aprobarea hidraulică a sistemului de încălzire
Spălarea și aprobarea hidraulică a sistemului de încălzire
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
22000 MDL
ID
02709925-500a-4723-858b-2bdf2b3d64de
Pas minim
220
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
22,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 17:36:51 - 29.09.2021 00:00:00
27.09.2021 17:36:51 - 29.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.09.2021 00:00:00 - 03.10.2021 00:00:00
29.09.2021 00:00:00 - 03.10.2021 00:00:00