- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 17:00:33
Ultima modificare
27.09.2021 17:10:01
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare ddf ungheni.pdf
Anunț de participare PDF
Invitaţie de participare
27.09.2021 17:10:01
caiet de sarcini ddf ungheni (1).pdf
Caiet de sarcini (PDF)
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:10:01
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor (word)
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:10:01
documentația standard de lucrări.docx
Documentația Standard de Lucrări (Word)
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:10:01
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
167072.13 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
167,072.13
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 17:10:01 - 02.10.2021 09:00:00
27.09.2021 17:10:01 - 02.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 09:00:00 - 11.10.2021 09:00:00
02.10.2021 09:00:00 - 11.10.2021 09:00:00