- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de poliție Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de poliție Soldănești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 16:42:21
Ultima modificare
27.09.2021 16:51:56
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al Inspectoratului de politie Soldănești
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a sistemului de încălzire a Sectorului de poliție nr.1 ”Șoldănești” al IP Soldănești
145800 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
145,800.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 16:51:56 - 08.10.2021 09:00:00
27.09.2021 16:51:56 - 08.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 09:00:00
08.10.2021 09:00:00 - 12.10.2021 09:00:00