- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Geamăna
Codul fiscal/IDNO
1008601000112
Adresa
MD-2065,
MOLDOVA,
s.Geamăna,
Anenii Noi,
str. Ștefan cel Mare 50
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 15:45:12
Ultima modificare
27.09.2021 16:08:07
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
Documentele procedurii de achiziție
ds_lucrari repetata.semnat.pdf
ds_lucrari repetata.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 16:08:07
caiet de sarcini.semnat.pdf
caiet de sarcini.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 16:08:07
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrărilor de organizare a evacuarii apelor pluviale s. Geamana, r. Anenii Noi
550759 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
550,759.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 15:55:55 - 04.10.2021 17:00:00
27.09.2021 15:55:55 - 04.10.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 17:00:00 - 11.10.2021 17:00:00
04.10.2021 17:00:00 - 11.10.2021 17:00:00