- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliu Raional Ialoveni
Codul fiscal/IDNO
1013601000624
Adresa
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 14:57:35
Ultima modificare
01.10.2021 10:46:41
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Statut
Activ
Valoarea estimată
1781700 MDL
ID
ff1f5ef5-2a59-4e7f-9ee4-2d59e230a11b
Pas minim
17817
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.10.2021 10:46:37 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
29.09.2021 08:15
Răspuns la clarificare: Rechizitele sunt deja publicate, multumim!
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
1781700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,781,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 15:04:18 - 03.10.2021 12:00:00
27.09.2021 15:04:18 - 03.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.10.2021 12:00:00 - 15.10.2021 12:00:00
03.10.2021 12:00:00 - 15.10.2021 12:00:00