- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Rublenita
Codul fiscal/IDNO
1007601001569
Adresa
MD-3034,
MOLDOVA,
s.Rubleniţa,
Soroca,
s.Rublenita,raionul Soroca
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 14:28:34
Ultima modificare
14.10.2021 15:29:50
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
333000 MDL
ID
b8db1bb4-7441-4bde-8b13-b2bc49fa2afe
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini drumuri 2021.pdf
-caiet de sarcini drumuri 2021
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 14:32:51
doc standart drumuri rublenita 2021 (2).pdf
-doc standart drumuri rublenita 2021
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 14:32:51
duae drumuri rublenita 2021 (1).pdf
-duae drumuri rublenita 2021
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 14:32:51
Nu este mica suma pentru asa cantitati de lucrari?
29.09.2021 10:41
Răspuns la clarificare: Conform proiectului prezentat de operatorul economic.
cu asa suma este imposibil sa faci cantitatile de lucrari cerute.
04.10.2021 14:31
Răspuns la clarificare: ok
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
333,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 14:32:51 - 06.10.2021 14:31:02
27.09.2021 14:32:51 - 06.10.2021 14:31:02
Perioada de depunere a ofertelor:
06.10.2021 14:31:02 - 13.10.2021 14:31:02
06.10.2021 14:31:02 - 13.10.2021 14:31:02