- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Pachete software pentru baze de date şi operare
Pachete software pentru baze de date şi operare
Pachete software pentru baze de date şi operare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Casa Națională de Asigurări Sociale
Codul fiscal/IDNO
1004600030235
Adresa
2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Gheorghe Tudor,3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.09.2021 15:58:45
Ultima modificare
23.09.2021 16:07:13
MTender ID
Cod CPV
48600000-4
-
Pachete software pentru baze de date şi operare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Licențe MS SQL
Lotul 1 Licențe MS SQL 1.1. SQLSvrStd 2019 SNGL OLP NL Microsoft SQL Server 2019 Snandard - 1 licență. 1.2. SQLCAL 2019 SNGL OLP NL UsrCAL Microsoft SQL Server 2019 1 license - 25 licențe
Statut
Activ
Valoarea estimată
120000 MDL
ID
44f0c2a0-f8d0-4534-98cb-fcc8d96c95f3
Pas minim
1200
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 03:00:00 Până la 31.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Documentatia standard Licențe MS SQL.semnat
Documentația Standart
Documentaţie de atribuire
23.09.2021 16:07:13
anunt_de_participare licențe MS SQL modificat.semnat (1)
Anunț de Participare
Specificații tehnice
23.09.2021 16:07:13
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 Licențe MS SQL
120000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
120,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.09.2021 16:07:13 - 28.09.2021 10:00:00
23.09.2021 16:07:13 - 28.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.09.2021 10:00:00 - 04.10.2021 10:00:00
28.09.2021 10:00:00 - 04.10.2021 10:00:00