- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Codul fiscal/IDNO
1008601000905
Adresa
MD-2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Burebista 93
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CAP Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Telefonul de contact
022-92-24-60
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.09.2021 15:51:00
Ultima modificare
24.09.2021 16:43:45
MTender ID
Cod CPV
18200000-1
-
Îmbrăcăminte de exterior
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Îmbrăcăminte, lengerie de corp
Îmbrăcăminte și lengerie de corp conform caietului de sarcini. lotul 1
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
17000 MDL
ID
64bf899e-1136-4adc-be39-20d78d699d92
Pas minim
170
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 15:54:18 Până la 31.12.2021 16:54:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Îmbrăcăminte de iarnă
Îmbrăcăminte de iarnă conform caietului de sarcini lotul 2
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
22000 MDL
ID
e729a7b4-bc6d-4c81-8c45-c742713c548a
Pas minim
220
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 15:57:18 Până la 31.12.2021 16:57:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Încălțăminte de iarnă și de odaie
Încălțăminte de iarnă și de odaie conform caietului de sarcini lotul 3
Statut
Activ
Valoarea estimată
19300 MDL
ID
668c8728-ff66-4b10-9a7c-2ef800b1c57a
Pas minim
193
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 15:58:11 Până la 31.12.2021 16:58:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Încălțăminte de iarnă și de odaie
19300 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
58,300.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.09.2021 15:58:52 - 27.09.2021 17:00:00
23.09.2021 15:58:52 - 27.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 15:00:00
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 15:00:00