- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică specială
Tehnică specială destinată activității de investigații
Tehnică specială destinată activității de investigații
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.09.2021 14:51:24
Ultima modificare
23.09.2021 15:06:35
MTender ID
Cod CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cameră digitală foto/video
Cameră digitală foto/video
Statut
Activ
Valoarea estimată
22090 MDL
ID
06339a7f-954a-4be9-8261-6ed0b92b33a0
Pas minim
88.36
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 14:55:24 Până la 31.12.2021 15:55:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Cameră de înregistrare audio/video pe ascuns
Cameră de înregistrare audio/video pe ascuns
Statut
Activ
Valoarea estimată
20420 MDL
ID
edadc754-c069-4f00-aa03-11cd35d9c70f
Pas minim
81.68
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 14:59:24 Până la 31.12.2021 15:59:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Microfoane (edic-mini)
Microfoane (edic-mini)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
4160 MDL
ID
30173804-2498-43c5-b661-43e2b9de2359
Pas minim
16.64
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 15:00:23 Până la 31.12.2021 16:00:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : GPS - Tracker
GPS - Tracker
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
3330 MDL
ID
ec87c37d-1bf1-4694-84b0-e297f21cfebf
Pas minim
13.32
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 15:01:47 Până la 31.12.2021 16:01:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cameră de înregistrare audio/video pe ascuns
20420 MDL
Denumirea lotului : Cameră digitală foto/video
22090 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.09.2021 15:06:35 - 24.09.2021 15:30:00
23.09.2021 15:06:35 - 24.09.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.09.2021 15:30:00 - 27.09.2021 16:30:00
24.09.2021 15:30:00 - 27.09.2021 16:30:00