- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Generala de Constructii si Infrastructura al Gagauziei
Codul fiscal/IDNO
1007601000344
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str. Lenin, 204/b
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.09.2021 14:48:28
Ultima modificare
23.09.2021 15:05:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
Documentele procedurii de achiziție
стандартная документация.docx
Стандартная документация в соответствии с Приказом Министерства финансов
Documentaţie de atribuire
23.09.2021 15:05:01
техническое задание.doc.rtf
Техническое задание в формате RTF
Specificații tehnice
23.09.2021 15:05:01
техническое-задание.doc.semnat.pdf
Техническое здание в формате PDF
Specificații tehnice
23.09.2021 15:05:01
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Ремонт дорог (R-28 - подъезд к мун.Комрат - М-3; R-29 - подъезд к мун.Комрат; R-29 - Джолтай-Бешгиоз - R-36; M-3 - Чишмикиой-Етулия)
3359772.5 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
3,359,772.50
MDL
Perioada clarificărilor:
23.09.2021 15:05:01 - 04.10.2021 11:00:00
23.09.2021 15:05:01 - 04.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 11:00:00 - 15.10.2021 10:00:00
04.10.2021 11:00:00 - 15.10.2021 10:00:00