- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Articole sanitare (Țevi din metal)
Țevi din metal d100 și d89
Țevi din metal d100 și d89
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.09.2021 16:16:00
Ultima modificare
23.09.2021 15:04:51
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Articole sanitare (Țevi din metal)
Articole sanitare (Țevi din metal)
Documentele procedurii de achiziție
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația de beneficiar final
Documentaţie de atribuire
21.09.2021 16:26:02
f-4.1-specificaţii-tehnice.doc
Formular privind specificația tehnică
Documentaţie de atribuire
21.09.2021 16:26:02
f-4.2 specificaie de pret.docx
Formular privind specificația de preț
Documentaţie de atribuire
21.09.2021 16:26:02
Buna ziua, Va rog sa concretizati la teava de metal 100*3mm: 100mm este diametrul interior sau exterior a tevii? Multumesc
23.09.2021 15:08
Răspuns la clarificare: Buna ziua, pe interior
Cer scuze, dar teava de 89*3mm, pe exterior sau interir? Pentru ca la asa teava diametrul ei 89 mm este exterior.
23.09.2021 16:01
Răspuns la clarificare: buna ziua, aveți dreptate, 89 mm pe exterior
Denumirea lotului : Articole sanitare (Țevi din metal)
46441 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
46,441.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 16:26:02 - 23.09.2021 17:00:00
21.09.2021 16:26:02 - 23.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.09.2021 17:00:00 - 28.09.2021 17:00:00
23.09.2021 17:00:00 - 28.09.2021 17:00:00