- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări și materiale pentru termoizolare exterioară a pereților RTEC
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări și materiale pentru termoizolare exterioară a pereților RTEC
Lucrări și materiale pentru termoizolare exterioară a pereților RTEC
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.11.2021 03:00:00 Până la 02.02.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anulat
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
17.09.2021 15:14:20
declaratiebeneficiarul efectiv
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
17.09.2021 15:14:20
specificatie de pret
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.09.2021 14:22:59
caiet de sarcini
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.09.2021 15:19:51
anunt actualizat
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
22.09.2021 16:40:51
21.09.2021 15:20
Răspuns la clarificare: Caiet de sarcini gasiti publicat pe platforma
21.09.2021 15:21
Răspuns la clarificare: caiet de sarcini a fost publicat pe platforma
21.09.2021 14:17
Răspuns la clarificare: Garanția pentru lucrări va constitui 5 ani
22.09.2021 08:31
Răspuns la clarificare: .
22.09.2021 14:47
Răspuns la clarificare: - cel mai mic preţ va acumula 80 % din evaluarea ofertei conform următorului calcul: Preţul cel mai mic se împarte la preţul mai mare şi înmulţit cu ponderea criteriului de evaluare (X : Y x 80 = Z1); - cea mai bună calitate va acumula 20 %.
24.09.2021 14:26
Răspuns la clarificare: Proiect pentru termoizolare a pereților nu este
24.09.2021 14:35
Răspuns la clarificare: Vizita se acceptă. Telefonul de contact este indicat în anunțul de participare
27.09.2021 14:40
Răspuns la clarificare: Polisteren cu grosimea de 6 cm pentru pereți și de 2 cm pentru goluri și glafuri la ferestre
27.09.2021 14:42
Răspuns la clarificare: Polisteren de 2 cm pentru goluri la ferestre
27.09.2021 14:46
Răspuns la clarificare: Polisteren EPS-80. Brîu de vata minerala nu va fi instalat. Grunduirea suprafețelor se planifică intr-un strat.
27.09.2021 14:57
Răspuns la clarificare: Plasa din fibră de sticlă 5*5 mm. Lucrările soclului sunt indicate in suprafața totală. Grosimea solicitată este indicată în caiet de sarcini.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA17.09.2021 15:14:20 - 27.09.2021 16:00:00
27.09.2021 16:00:00 - 22.10.2021 16:00:00