- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Молочные продукты
Молочные продукты 01,10-31,12,2021
Молочные продукты 01,10-31,12,2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centru de Recuperarea pentru Copii Ceadir-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1007601000665
Adresa
6101,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
Ceadir-Lunga. Sanatornaia1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.09.2021 14:54:11
Ultima modificare
17.09.2021 14:58:08
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Молочные продукты
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Молочные продукты
Молочные продукты
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Молочные продукты
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.09.2021 14:58:08 - 20.09.2021 13:00:00
17.09.2021 14:58:08 - 20.09.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 13:00:00 - 22.09.2021 13:00:00
20.09.2021 13:00:00 - 22.09.2021 13:00:00