- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipamentul pentru uscare
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea de Stat ”Întreprinderea pentru silvicultură Iargara”
Codul fiscal/IDNO
1002605000174
Adresa
6321,
MOLDOVA,
or.Iargara,
Leova,
str.Ștefan Vodă 180
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.09.2021 14:43:40
Ultima modificare
27.09.2021 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipamentul pentru uscare convecti
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
2600 EUR
ID
68738783-0cf8-4a43-85c4-79fb4659c6ff
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 14:45:07 Până la 31.12.2021 15:45:07
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
2,600.00
EUR
Perioada clarificărilor:
17.09.2021 14:45:33 - 24.09.2021 10:00:00
17.09.2021 14:45:33 - 24.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00
24.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00