- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Codul fiscal/IDNO
1008601001474
Adresa
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Visnevschi Alexandru
Telefonul de contact
079706196
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 19:47:00
Ultima modificare
15.09.2021 19:51:49
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Statut
Activ
Valoarea estimată
10366 MDL
ID
5ed7d207-71cc-43be-b0e5-be1e84c4a515
Pas minim
104
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.09.2021 18:00:00 Până la 08.10.2021 19:51:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare cilindrul principal.pdf
anunț de participare
Documentaţie de atribuire
15.09.2021 19:51:49
anunț de participare corect.doc
anunț de participare word
Documentaţie de atribuire
15.09.2021 19:51:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
10366 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,366.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 19:51:49 - 17.09.2021 08:00:00
15.09.2021 19:51:49 - 17.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 08:00:00 - 19.09.2021 16:00:00
17.09.2021 08:00:00 - 19.09.2021 16:00:00