- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție a terenului de volei de plajă în Parcul Valea Trandafirilor
Lucrări de construcție a terenului de volei de plajă în Parcul Valea Trandafirilor
Lucrări de construcție a terenului de volei de plajă în Parcul Valea Trandafirilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 16:54:36
Ultima modificare
06.10.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a terenului de volei de plajă în Parcul Valea Trandafirilor
Lucrări de construcție a terenului de volei de plajă în Parcul Valea Trandafirilor
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
1fd5c201-eb79-4cfe-938e-34867cef19cd
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 16:57:10 - 27.09.2021 11:00:00
15.09.2021 16:57:10 - 27.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 11:00:00 - 06.10.2021 00:00:00
27.09.2021 11:00:00 - 06.10.2021 00:00:00