- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Țevi din oțel
Țevi din oțel
Țevi din oțel
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 16:23:48
Ultima modificare
21.10.2021 12:56:52
MTender ID
Cod CPV
14622000-7
-
Oţel
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Țevi din oțel
Țevi din oțel
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
364116 MDL
ID
0c485f7c-bd00-4898-8015-bcef3a276ef5
Documentele procedurii de achiziție
anexa 1 - declaratie_operator_economic.docx
Declarația
Documentaţie de atribuire
15.09.2021 16:31:15
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
364,116.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 16:31:15 - 25.09.2021 17:00:00
15.09.2021 16:31:15 - 25.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.09.2021 17:00:00 - 04.10.2021 10:00:00
25.09.2021 17:00:00 - 04.10.2021 10:00:00