- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Riscani
Codul fiscal/IDNO
1003600153212
Adresa
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 16:07:50
Ultima modificare
15.09.2021 16:11:19
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
Statut
Activ
Valoarea estimată
25000 MDL
ID
f9da56a4-a46f-49e3-9d9c-efc6d12c08da
Pas minim
250
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 16:09:56 Până la 31.12.2021 17:09:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Curățarea și întreținerea sistemelor de canalizare
25000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 16:11:19 - 17.09.2021 10:00:00
15.09.2021 16:11:19 - 17.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 10:00:00
17.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 10:00:00