- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de traducere și interpretare
Servicii de traducere și interpretare
Servicii de traducere și interpretare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 15:36:10
Ultima modificare
28.09.2021 15:34:20
MTender ID
Cod CPV
79500000-9
-
Servicii de asistenţă în birou
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de traducere și interpretare
Servicii de traducere și interpretare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
60000 MDL
ID
115fec10-13fc-44ae-9651-4b2208114c72
Pas minim
240
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 15:41:14 Până la 30.12.2021 16:41:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop (1).docx
documentatia_standard
Documentaţie de atribuire
15.09.2021 15:42:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 15:42:44 - 20.09.2021 16:00:00
15.09.2021 15:42:44 - 20.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 16:00:00 - 24.09.2021 16:00:00
20.09.2021 16:00:00 - 24.09.2021 16:00:00