- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii de editare
servicii de editare
servicii de editare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 16:08:43
Ultima modificare
13.09.2021 16:28:19
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : servicii de editare
servicii de editare
Statut
Activ
Valoarea estimată
23000 MDL
ID
927b7c69-8f90-45de-a63a-ce8748742964
Pas minim
230
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : servicii de editare
23000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
23,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 16:28:19 - 18.09.2021 00:00:00
13.09.2021 16:28:19 - 18.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 00:00:00 - 21.09.2021 00:00:00
18.09.2021 00:00:00 - 21.09.2021 00:00:00