- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 12:56:03
Ultima modificare
10.09.2021 15:59:00
MTender ID
Cod CPV
50730000-1
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a grupurilor de refrigerare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
Statut
Activ
Valoarea estimată
16000 MDL
ID
990350bc-99dd-4cb5-866e-f66055de5a8b
Pas minim
160
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 13:02:37 Până la 31.12.2021 14:02:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
specificatia tehnica si de pret.signed.pdf
Specificatia tehnica si de pret.pdf
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 13:05:52
specificatia tehnica si de pret.docx
Specificatia tehnica si de pret.word
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 13:05:52
anunt de participare modificat.signed.pdf
Anunt de participare modificat
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 15:59:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
16000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
16,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 13:05:52 - 13.09.2021 11:00:00
10.09.2021 13:05:52 - 13.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 09:00:00
13.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 09:00:00