- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția trotuarului str. Păcii-str. M.Eminescu
Construcția trotuarului str. Păcii-str. M.Eminescu
Construcția trotuarului str. Păcii-str. M.Eminescu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
primaria Tohatin
Codul fiscal/IDNO
1007601007815
Adresa
2092,
MOLDOVA,
s.Tohatin,
mun.Chişinău,
str.Ștefan cel Mare 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 12:05:42
Ultima modificare
23.09.2021 08:30:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția trotuarului str. Păcii-str. M.Eminescu
Construcția trotuarului str. Păcii-str. M.Eminescu
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
380524 MDL
ID
ab5b2793-674b-45a1-8bf9-7dead262974f
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini-str.м.eminescu f1.signed.pdf
LISTA CU CANTITATILE DE LUCRARI
Specificații tehnice
10.09.2021 12:10:10
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
380,524.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 12:10:10 - 15.09.2021 12:30:00
10.09.2021 12:10:10 - 15.09.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 12:30:00 - 23.09.2021 08:30:00
15.09.2021 12:30:00 - 23.09.2021 08:30:00