- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 11:31:22
Ultima modificare
10.09.2021 11:40:12
MTender ID
Cod CPV
66514110-0
-
Servicii de asigurare a autovehiculelor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Statut
Activ
Valoarea estimată
3761.1 MDL
ID
9ca4fcca-d71e-43aa-a5ff-f6127b4926f3
Pas minim
37.61
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 11:38:44 Până la 30.12.2021 12:38:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard.signed.pdf
Documentatia standard.pdf
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 11:40:12
declaratie.signed.pdf
Declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.pdf
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 11:40:12
declaratie.doc
Declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.word
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 11:40:12
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
3761.1 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
3,761.10
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 11:40:12 - 15.09.2021 09:00:00
10.09.2021 11:40:12 - 15.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 09:00:00 - 23.09.2021 09:00:00
15.09.2021 09:00:00 - 23.09.2021 09:00:00