- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Codul fiscal/IDNO
1006601004002
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 11:23:29
Ultima modificare
10.09.2021 11:25:42
MTender ID
Cod CPV
48100000-9
-
Pachete software pentru industrie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
25000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 11:25:42 - 13.09.2021 10:00:00
10.09.2021 11:25:42 - 13.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00