- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Codul fiscal/IDNO
1014620008323
Adresa
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 22:32:58
Ultima modificare
09.09.2021 22:39:06
MTender ID
Cod CPV
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Statut
Activ
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
cbb3ad2b-fabb-4b00-9c08-0f96b6fbc54f
Pas minim
1
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_participare alex.sport.signed.pdf
-anunt participare
Invitaţie de participare
09.09.2021 22:39:06
documentatia_standard_bunuri nou.docx
-documentatia standard bunuri
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 22:39:06
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Echipament Sportiv
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 22:39:06 - 14.09.2021 12:00:00
09.09.2021 22:39:06 - 14.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.09.2021 12:00:00 - 17.09.2021 12:00:00
14.09.2021 12:00:00 - 17.09.2021 12:00:00