- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale Inspectoratului de poliție Bender
lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale Inspectoratului de poliție Bender
lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale Inspectoratului de poliție Bender
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
INSPECTORATUL DE POLITIE BENDER
Codul fiscal/IDNO
1006601000897
Adresa
MD-3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str. Dzerjinski 46
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Romanita Burlacenco
Telefonul de contact
079657984
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 14:40:49
Ultima modificare
13.09.2021 15:20:13
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale Inspectoratului de poliție Bender
lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale Inspectoratului de poliție Bender
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1209742.19 MDL
ID
06ebd00c-4eeb-4567-9923-f11ac6c5f27b
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,209,742.19
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 14:53:05 - 15.09.2021 15:00:00
09.09.2021 14:53:05 - 15.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 15:00:00 - 22.09.2021 15:00:00
15.09.2021 15:00:00 - 22.09.2021 15:00:00