- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria municipiului Soroca
Codul fiscal/IDNO
1007601001514
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Ștefan cel Mare ,5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
SencoValentina Senco
Telefonul de contact
023083463
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 13:56:33
Ultima modificare
26.10.2021 10:21:55
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
743330 MDL
ID
006b3dbf-a56d-46a2-8843-1e6d4030e50d
Documentele procedurii de achiziție
Termenul garantiei lucrarii, oare poate fi document?
16.09.2021 09:31
Răspuns la clarificare: Poate prin declarație
dupa care documentatie publicata de A/C se pregateste de catre o/e documentela la oferta? sunt diferite cerintele dintre d/s si a/p, motivul?
16.09.2021 09:32
Răspuns la clarificare: După Anunț de parcipare , restul documentelor vor fi solicitate suplimentar
9. În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune oferta (se va selecta):
1) Pentru un singur lot;
2) Pentru mai multe loturi;
3) Pentru toate loturile;
4) Alte limitări privind numărul de loturi care pot fi atribuite aceluiași ofertant___________________________________________________________________.
dupa care punct primaria orasului Soroca examineaza oferta,daca este indicata pe lista intreaga, din anuntul de participare?
16.09.2021 09:35
Răspuns la clarificare: Caietul de sarcine și toată documentația explică că este un singur lot , (pe lista întregă)
Scrisoare de garantie bancara se solicita?, conform d/s?
16.09.2021 09:39
Răspuns la clarificare: este necesară conform d/s și A/p
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
743,330.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 14:04:06 - 18.09.2021 09:39:12
09.09.2021 14:04:06 - 18.09.2021 09:39:12
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 09:39:12 - 26.09.2021 09:39:12
18.09.2021 09:39:12 - 26.09.2021 09:39:12