- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese pentru generatoare de gaz
Piese pentru generatoare de gaz
Piese pentru generatoare de gaz
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 12:02:13
Ultima modificare
09.09.2021 12:09:51
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese pentru generatoare de gaz
Piese pentru generatoare de gaz
Documentele procedurii de achiziție
invitatie_de_participare_vm.docx
Invitatie de participare
Invitaţie de participare
09.09.2021 12:09:51
invitatie_de_participare_vm.docx
Invitație de participare
Invitaţie de participare
09.09.2021 12:09:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Piese pentru generatoare de gaz
24750 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
24,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 12:09:51 - 13.09.2021 10:00:00
09.09.2021 12:09:51 - 13.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00