- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
lucrarilor de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
lucrarilor de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria or. Rîșcani
Codul fiscal/IDNO
1007601002821
Adresa
5600,
МОЛДОВА,
г.Рышкань,
Рышкань,
str. 31 August,4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 11:43:59
Ultima modificare
10.09.2021 15:27:14
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
Lucrari de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a imbracamintei din beton asfaltic pe străzile din or. Riscani
2385900 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,385,900.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 11:47:16 - 19.09.2021 09:00:00
09.09.2021 11:47:16 - 19.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 09:00:00
19.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 09:00:00